0542 410 60 20
Doğallığa Merhaba

Üye Kayıt

Üyelik Bilgileri
İletişim Bilgileri
İl Seçin
İlçe Seçin
Sözleşme
Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İşbu anlaşma, PL Ev Dekorasyon Ürünleri Tan. ve Paz. Ltd. Şti (bundan sonra PL olarak anılacaktır) ile ürün satışı yapmak, altlarında gruplar oluşturarak bu satışlardan prim hakkı kazanmak için başvuruda bulunan gerçek veya tüzel kişi (bundan sonra Temsilci olarak anılacakır)arasında aşağıdaki şartlar dahilinde kabul edilmiştir. Temsilci yaptığı başvurunun PL tarafından kabulü ile aşağıda belirtilen hususları yerine getirmeyi kabul ve taahhüt etmektedir.

Üyenin güvenliği için sistemimizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sistemimize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.
PL üyeleri, firmanın kendisine verdiği link ile istediği yerde işini duyurma hakkına sahiptir

TEMSİLCİ GÜVENLİĞİ HAKKINDA

Her temsilci için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yada faturanızın size, siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.
Temsilcilerin adres bilgileri sadece siparişlerin sevk edilmesi maksadı ile kargo firmaları ile paylaşılır. Ayrıca sistemimizde temsilciler sponsorlarına ait iletişim bilgilerini görebilmektedir. Bu özellik sistemin daha randımanlı çalışması için düşünülmüştür. Temsilci isterse sponsorunun kendi sayfasına ulaşımını engelleyebilir.
Temsilciler,kişisel web sitesi, ilan, reklam vb. her  türlü tanıtımlarında unvanlarıyla birlikte “Bağımsız” ifadesini kullanmak zorundadırlar.( Örneğin; "Bu Web Sitesi Bağımsız  Partylite Temsilcisi'ne Aittir" ibaresi olmalıdır. )
Temsilci PL’nin   her türlü basılmış malzemesini Tescilli Markasını, her türlü reklamını en iyi şekilde temsil etmeyi ve korumayı taahhüt eder.

TEMSİLCİLİK İPTALİ HAKKINDA

Temsilci üyeliğinin iptalini  yazılı  sözlü  olarak  PL’ye bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak, sistemden çıkabilir. Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur.
Temsilciliğinizin  İptal Edileceği Durumlar
Temsilci ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
Sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
Sisteme veya Partylite  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa,
Ekipler içerisinde huzursuzluk çıkartıyorsa,
12 AY  boyunca sistemde aktif olmamış ise,

ÖNEMLİ UYARI;Lider seviyesindeki temsilcilerin başka bir doğrudan satış şirketinde Lider seviyesinde çalıştığının tesbit edilmesi durumunda Şirketimiz temsilcilik haklarını dondurma yada iptal etme hakkını saklı tutar.

İADE VE TESLİMAT HAKKINDA

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade mutlak suretle, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Kargo görevlisinin teslim edeceği paketlerin içeriği sayılarak teslim alınması zorunludur. Taşıma sırasında zarar görmüş ve içeriğinde eksik ürün tespit edilmiş paketler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar/eksik ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.
İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. İadesi yapılacak olan ürünler, PL`nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından gönderilmek durumundadır. Üretimden kaynaklı hatalı, defolu ürünler, teslimat tarihinden itibaren 20 gün içerisinde PL`nin  eline geçtiği taktirde kargo ücreti temsilcinin sistemdeki alacak bakiyesine aktarılır. Aksi taktirde ücret müşteriye aittir. Gönderilen iade ürünlerinin bedeli cari hesaplara işlenir ve üyenin sonraki vereceği ilk siparişten düşürülür. eğer üye çalışmaya devam etmeyeceğini beyan eder ve üyeliğini sonlandırmak isterse iade tutarı kendi banka hesabına yatırılır.

SİPARİŞ VERİLMESİ HAKKINDA

Siparişlerinizi web sipariş formunu kullanarak ve stoklarımızda bulunan ürünleri işaretleyerek verebilirsiniz.

Siparişleri Teslim almak

Siparişleriniz sipariş günü hariç 5 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firması ile adresinize gönderilir

PL tarafından belirlenen belirli tutar altında kalan siparişlerde kargo ücreti fiyatlara eklenecektir.

Siparişlerinizi  Kredi Kartı ile Ödemek

Mail order sistemi ile, kredi kartı sipariş formu ile, kart numarası ve güvenlik kodunun son 3 hanesini yazmak kaydıyla yapabilirsiniz.

Aşağıdaki hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.Havale bildiriminizin PL’ye iletilmesi ve PL’nin kontrol ve onayını takiben siparişiniz adresinize gönderilecektir.

Bankamatikten yapılan havaleler aynı gün hesaba geçmediği için bir sonraki gün işleme alınacaktır. Hafta sonu yapılan işlemler ilk çalışma günü değerlendirilir.

Ay sonlarına gelen tatil günleri dikkate alınmalı ve ayın son 2 iş gününe kadar şirket merkezinde olacak şekilde ödemeler yapılmalıdır.

GRUP PRİMİ HAKKKINDA

Gerek temsilci ve gerekse oluşturacağı gruplarda yer alacak olan gerçek ve tüzel kişiler, hiçbir surette PL`nin çalışanı, bayii, acentesi veya şubesi değildir. Temsilci, bağımsız bir yüklenici olarak çalışacak olup, vergi ve tüm diğer yasal yükümlülükler bakımından kendi sorumluluğunu uhdesinde taşımaktadır. Temsilci çalışma grubu oluşturduğu takdirde, bağımsızlığının doğal sonucu olarak bu grupta yer alan gerçek veya tüzel kişilerle kendi iç ilişkisini tesis edecektir. Temsilcinin alacağı primler fatura iskontosu yöntemiyle hesaplanacaktır. Prim uygulaması hiçbir suretle çalışma saatine ve şans unsuruna bağlı değildir.Temsilci sistemde kazanacağı  primler Stopaj vergisi (%20) kesintileri yapılarak bankaya yatırılır. Sistemde yazılan şartlara uyularak kazanılan primler cari hesabına işler. Temsilcinin kazandığı pirim 50 TL üzeri ise talebiyle prim Stopaj vergisi (%20) kesintileri yapılarak ayın 15 inde bankaya yatırılır.

TEMSİLCİ  YORUMLARI VE TEMSİLCİLİK  HAKLARI HAKKINDA 

Temsilci, PL nin resmi internet sitesi olan www.partylite.com.tr  sitesinde yayınlanan kural ve kaidelere uymayı kabul eder. PL  kanunlardaki veya kendi satış ve pazarlama planlarındaki değişiklikler dolayısı ile gerekli gördüğünde bu kural ve kaidelerde tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Anılan bu değişiklik, düzeltme ve yeni düzenlemelerin, internet sitesinde yayınını müteakip temsilci, işini yeni düzenlemeler uyarınca ifa edeceğini taahhüt eder.
PL temsilcilerini,bana vereceği/benim vereceğim mail adresi,cep telefonu numarası,fax numarası, posta adresi,SMS numarası v.b. iletişim yolları ile kampanyalar ve yapılan değişiklikler ile ilgili konularda bilgilendirebilir.
Temsilci, genel ahlak ve dürüstlük kuralları çerçevesinde çalışmayı kabul eder. PL, bu anlaşma’nın herhangi bir hükmünün veya genel ahlak kurallarının Temsilci tarafından ihlal edildiği kanaatine vardığı takdirde, anlaşmayı herhangi bir ihbar süresi ve tazminat hakkı vermeksizin tek taraflı olarak derhal fesih edebilir. PL’nin bu feshe esas teşkil eden neden ya da nedenlerden dolayı herhangi bir zarara uğraması durumunda zarar ve ziyanını tazmin etme hakkı saklıdır.
Temsilci bu anlaşmayı PL’ye  yazılı sözlü olarak bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak feshederek, sistemden çıkabilir. Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur.

Bu anlaşma yapı itibariyle şahsidir ve vefat durumu haricinde temlik ve devri mümkün değildir.

Temsilci ve PL arasında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda T.C. Kanunları'na göre İstanbul Merkez Mahkemeleri yetkilidir.

İşbu Anlaşma, Temsilcinin PL'nin resmi internet sitesinden üyelik numarası ve şifresi aldığı andan  itibaren geçerli olmak üzere taraflarca kabul edilmiştir.

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Akbank-Çiftehavuzlar Şubesi :138-85778                           IBAN: TR970004600138888000085778

T.İş Bankası-Altıntepe Şubesi : 1157-388923                     IBAN: TR300006400000111570388923

  • ( * ) Doldurulması zorunlu alanlar.
  • Yukarıda belirttiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır.