0542 410 60 20
Doğallığa Merhaba

PL GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, e-mail adresi gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler yeni üyelik sisteminde talep edilmektedir.

Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı : Bilgileriniz ürün teslimatı amacı ile kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadır.

Verilerin üçüncü taraf şirketlerle paylaşımı : Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve üye özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.

Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

Üyelik sistemin amacı : Web sitemizde herkese açık online satış yoktur. Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin sizin adınıza tarafımıza ulaşmasıdır.

Web sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

Web sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin web sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, "PL" personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

"PL" sözkonusu bilgileri üyelerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşmayacaktır.

"PL" bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. "PL"'in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri üye bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, "PL" bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Web sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. 

Web Sitemiz'den diğer web sitesinin linkine tıklanarak gidildiğinde, sitemizden çıkmış olmakla birlikte, gidilen sitenin kendine ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları (varsa) geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan "PL" sorumlu değildir.

"PL" destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır.