WL04-MİNERALLİ DİŞ MACUNU ALANA DİŞ FIRÇASI HEDİYE
0542 410 60 20
Doğallığa Merhaba

WL04-MİNERALLİ DİŞ MACUNU ALANA DİŞ FIRÇASI HEDİYE

ÜRÜN İÇİN SİPARİŞ NOTU

Welsmile Anyon & Mineral Tuz Diş Macunu-165 gram

Welsmile Anyon & Mineral Tuz Diş macunları nadir, değerli Paleozoik mineral tuzları kullanır ve ağız sağlığı için devrimci bir atılım sağlar. Ayrıca Modern ağız sağlığı teknolojisi ile doğal mineral tuzların özünü entegre etmiştir. Welsmile & Mineral Tuz Diş macunları size taze tad, diş ve ağız koruması sağlamada yardımcı olur. Böylece size kapsamlı ve uzun süreli diş sağlığı sunar.

Macunları dişlerinizi, diş etlerinizi ve ağız sağlığınızı korur.

Paleozoik Mineral Tuzları

Paleozoik mineral tuzları 300 milyon sene önce kristal tuz sularından türetilmiştir. Şu anda çoğunlukla Çindeki Tibet ve Qinghai bölgelerinde üretiliyor. Esas içeriği sodyum klorürdür. Bu ana içerik dışında, paleozoik mineral tuzları ayrıca insan vücudu için yararlı doğal maddeler de içerir. Örneğin bunlar İyot, potasyum, kalsiyum, magnezyum ve demir gibi insan vücuduna yararlı elementlerdendir. Aynı zamanda metabolizmayı düzenlemede de yardımcı olur.

Kullanım Alanları ve Faydaları

Ağızdaki zararlı bakterileri öldürür, ağzı ferahlatır, diş eti kanamalarını azaltır. Dil tartarları söker, boğaz, bademcik enfeksiyonlarını önlemeye yardımcı olur.soğuktan çatlayan ellere, vücutta kaşıntıya, koltuk altı roll-on olarak kullanılabilir. Şakaklara sürülürse baş ağrısını azaltmaya yardımcı olur, uçuk için çok etkilidir.


 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır.