NSBR83-NEMLENDİRİCİ EL MASKESİ -75 ml
0542 410 60 20
Katalog

NSBR83-NEMLENDİRİCİ EL MASKESİ -75 ml

ÜRÜN İÇİN SİPARİŞ NOTU

SİBİRYA VİTAMİNLİ EL MASKESİ - Besleme ve Yenileme 

Norton Cloudberry, Cranberry Oil & Altaic Honey

Yoğun besleme ve cildin aktif yenilenmesine yardımcı olur. Ellerinize sağlıklı ve güzel bir görünüm vermeye yardımcıdır.

Kızılcık çekirdek yağı ve Sibirya ahududu yoğun şekilde cildi beslemeye ve doğal koruyucu tabaka kazandırmaya, cildin elastikiyetini arttırmaya, kırışıklıkların görünümünü engellemeye yardımcı olur. Bal, Altay arı bölgesinden toplanan, tıbbi bitkiler bakımından zengin, cildi beslemek için gerekli olan tüm mikro elementleri içermeye yardımcıdır. Çevre dostu koşullarda yetiştirilen organik sertifikalı Aynısefa ve Erkeç sakalı hücre yenilenmesini arttırmaya, cildin tahriş olmasını engellemeye ve yumuşatmaya yardımcıdır. Ayrıca vitamin A,F ve B6 bakımından zenginleştirilmiştir. 

0% silikon          0% BHT-BHA

0% mineral yağ     0% PEG

0% paraben        0% EDTA

Kullanımı : Temizlenmiş nemli cilde maskeyi kalın bir tabaka halinde uygulayın, emilene kadar 5 dk. bekleyin. Su veya nemli bezle durulayın.

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır.