TEALIGHT SET-KIRMIZI ORMAN MEYVELERİ
0542 410 60 20
Doğallığa Merhaba

TEALIGHT SET-KIRMIZI ORMAN MEYVELERİ

ÜRÜN İÇİN SİPARİŞ NOTU

NC Kırmızı Orman Meyveleri Parfümlü Tealight Seti

12'li pakette Kalp Mumluk Hediyeli

Yeryüzünün kırmızı elbiselerinin sahibi kırmızı meyveler, şımartan kokuları ile evlerinize geliyor. Bakımlı bahçeler kadar vahşi ormanlarda da biten, yemyeşil doğaya birer yakut gibi iliştirilen kırmızı meyveleri doğanın çeyizi olarak sizlere oda kokusu formunda sunuyoruz. Yabani karakterleri ile meyveli ve mayhoş kokular sunan kırmızı renkteki tatlı meyveler, tealight tasarımı ile kendini doğanın kucağında hissetmek isteyenlerin tercihi oluyor.İçerisindeki vişne ile kokusuna hafif ekşi bir aroma katan kırmızı meyveli oda kokusu, çileğin dikkat çekici nüansları ile tatlı bir başlangıç yapıyor. Ahududu ve böğürtlenin vahşi notalarını kirazın cüretkar kokusu ile evcilleştiren parfüm, yaşam alanlarınızı kırmızıya boyamaya hazırlanıyor. Masum ve çocuksu kokularla eşleştirilen kırmızı meyveler, içeriklerindeki antioksidan, bol vitamin ve mineraller ile tüketicilerce sağlıkla beraber anılıyor. Çilekli oda kokusu da bu nedenle kullanıcılarca verdiği huzur, dinamizm ve rahatlık hissi ile tanımlanıyor. Antioksidan etkisi bilinen meyveler koklayanların psikolojik olarak rahatlık duymasına yardımcı oluyor. Kötü kokuları perdeleyen ve evinizi kırmızının enerjisi ile dolduracak olan kokular, dekorasyonuna enerjik bir son dokunuş arayanlara tavsiye ediliyor. 

Çap : 38 mm

Yanma Süresi: 4-6 saaat

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır.