SİHİRLİ SÜNGER 3 LÜ SET
0542 410 60 20
Katalog

SİHİRLİ SÜNGER 3 LÜ SET

22,50 TL

ÜRÜN İÇİN SİPARİŞ NOTU

SİHİRLİ SÜNGER 3'LÜ SET

Nano teknoloji ile üretilmiştir.

Özel yapısı sayesinde en zor kirlerde bile yüksek performans göstermektedir. Kullanmadan önce yüzeyi nemli bir bezle siliniz. Kesinlikle deterjan kullanmadan sadece suyla ıslatınız ve fazla bastırmadan dairesei hareketlerle uygulamaya başlayınız. Sihirli sünger, gerçek silgiler gibi kullandıkça aşınır. Keskin kenarlara veya gözenekli yüzeylere sürüldüğünde sünger parçalanabilir.

KULLANIM ALANLARI:
Duvar ve zeminlerdeki çizgi, resim ve lekeler, çelik, gümüş ve inox yüzeyler, ankastre, ocak ve fırın içindeki yağlanmış metaller masa, sandalye ve dolaplar, fayanslar ve derz, elektrik duyları duvar ve kumaş zeminlerdeki bazı mürekkep lekeleri, yapışkan kirler, jaluzi, panjur, ahşap ve metal çerçeveler, bilgisayar, yazıcı, fax ve telefon gibi ofis araçları.

 

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır.